Gizlilik Sözleşmesi

Sayın Müşterimiz
Aykan Group İnşaat Otomotiv Tekstil Gıda Sanayi ve Tic. A.Ş’ ye ait internet sitesinden yaptığınız alışverişlerinize ait bilgileriniz kesinlikle başka kurum veya kuruluşlarla paylaşılmaz. Sistemimizdeki bilgilerinizi sadece siz görebilir ve değiştirebilirsiniz. Üçüncü şahıslar size ait bilgilere ulaşamaz veya değiştiremezler. Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.
Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece Müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

Ödeme sırasında girdiğiniz kredi kartı bilgileriniz, 128 bit SSL sistemi ile siz ve bankanız arasında gerçekleşmektedir. Kredi kartı bilgileriniz Aykan Group İnşaat Otomotiv Tekstil Gıda Sanayi ve Tic. A.Ş tarafından saklanmaz veya kaydedilmez.